METEOR

  • METEOR
  • METEOR
  • METEOR
  • METEOR
  • METEOR
METEOR, süper bir NPK gübresi olması yanında , çok özel formülasyonu ile zengin bir içeriğe sahip olan özel karışımlı ve geniş etkili bir bitki besleme ürünüdür. içeriğindeki enzimler, amino asitler,vitaminler,deniz yosune vb. birçok madde sayesinde bitkide birçok işi bir arada yapabilen, çok fonksiyonlu bir sıvı gübredir.
 
METEOR çiçek gelişimi, meyve tutumu, boğum arasının açılmaması ve güçlü bir gövdenin oluşmasını temin eder. Bitkilerde stresli dönemlerde bitkinin çalışmasını sağlar. Damla sulama ve topraktan uygulamalarda, kök saçlarının çoğalması ve gelişmesini sağlar.
Garanti Edilen İçerik % (W/W)
Toplam Azot (N)  5
Nitrat Azotu (N)  2,8
Üre Azotu (NH2-N)  2,2
Suda Çözünür Fosfor Pentaoksit (P2O5)  5
Suda Çözünür Potasyum Oksit (K2O)  5
 
Karışabilirlik Durumu

Tek başına yada (bakırlı ve yağlı ilaçlar hariç) diğer bitki koruma ve bitki besleme ürünleriyle birlikte kullanılabilir. Kullanmadan önce kavanoz testi yapılması önerilir. Suda tavsiye edilen konsantrasyonlarda çözünür ve kalıntı bırakmaz.

Çözünürlüğü

Suda tavsiye edilen konsantrasyonlarda çözünür. Hiçbir şekilde çökmez ve kalıntı bırakmaz.

Ambalaj

Sıvı formdadır. 1 LT ve 5LT'lik kilitli kapaklı orjinal PE ambalajlarda üretilmektedir.

Etkin Maddeler
Amonyum Azotu + Nitrat Azotu + Üre Azotu +Fosfor Penta Oksit  + Potasyum Oksit + C vitamini + B6 , B12 Vitaminleri + ME (Fe,Zn,Cu,Mo,Mn,B) + Enzim +H.Amino Asit +Lysine  (Bitkisel Amino Asit) Giberallik Asit + Potasyum Humat + Deniz Yosunu + Sitrik Asit  
Ürün Rengi

Koyu Kahverengi 

Uygulama Dozu ve Zamanı

Ürün Grupları